O blogu

Cześć,
miło mi, że tu jesteś :)

Co znajdziesz na tej stronie? Mój subiektywny wybór wyjątkowych, klimatycznych miejsc noclegowych w Polsce - tych, które miałam okazję odwiedzić lub takich, które z jakichś powodów wydają mi się szczególnie godne uwagi.

Planując każdy wyjazd szukam miejsc z duszą - kameralnych, autentycznych, cieszących oko, mających do zaoferowania coś więcej niż tylko dach nad głową. Takich, które mają "to coś", co sprawia, że nie chce się stamtąd wyjeżdżać. Dobra wiadomość - mamy ich nad Wisłą coraz więcej!

W każdej części naszego kraju można znaleźć przepiękne, nietuzinkowe gospodarstwa agroturystyczne, pensjonaty czy domy wakacyjne - miejsca z historią, położone w malowniczej okolicy, prowadzone z pasją przez ciekawych ludzi, wygodne i urządzone ze smakiem oraz przystępne cenowo. Ich właściciele często nie znają się na promocji, nie wiedzą, w jaki sposób przebić się ze swoją ofertą. Chciałabym pokazać Wam te perełki, które udało mi się wyszukać i odwiedzić.

Spanie spaniem, ale człowiek też coś jeść musi - w moich postach na pewno nie zabraknie też informacji o godnych uwagi restauracjach i kawiarniach, do których trafię po drodze.

Jeśli zechcesz podpowiedzieć mi jakieś miejsce, którego zabrakło Ci na moim blogu, pisz proszę na: soclosesogood@gmail.com

Serdeczności!
Anka

Spotkasz mnie też na Facebooku (klik!) i na Instagramie (klik!)


O mnie


 

Z wykształcenia jestem kulturoznawcą, od kilku lat zawodowo zajmuję się PR-em i promocją książek (uwielbiam tę pracę!). Po krótszych i dłuższych przystankach w Poznaniu, Słubicach, Wilnie, Edynburgu i Krakowie  kilka lat temu zamieszkałam na stałe w Warszawie. Kiedy tylko mogę, staram się uzupełniać braki wyssanej przez miasto energii na jakimś cudownym odludziu. Nie dla mnie zorganizowane wczasy all inclusive. Zieleń, woda, dobre lokalne jedzenie i święty spokój - tego szukam. Mój ulubiony kierunek to rodzinne strony, czyli Warmia i Mazury.

TOP